Založ si blog

Exkluzívny klub

Náš hrdina, volajme ho trebárs Pankrác, dostal zhruba pred mesiacom na svojej oslave päťdesiatky od kolegov z práce obálku. Všetci sa akosi záhadne usmievali, keď obálku preberal a želali mu, nech si to členstvo užije.  

Teraz stojí pred dverami tajomného exkluzívneho klubu. V žalúdku cíti trochu zvláštne šteklivé svrbenie. ´Nie, nevrátim sa. Idem skúsiť a preskúmať , či to čo je na tabuľke pri dverách, zodpovedá skutočnosti.´

Exkluzívny N. klub pre tých, čo milujú život

Stlačí zvonček pri dverách a čaká. Milý ženský hlas ho po sekunde vyzýva, aby naťukal svoj kód z kartičky na klávesnicu pod zvončekom. Urobí, ako mu kážu a dvere do tajomna sa s jemným cvaknutím poodchýlia.

Vstupuje do príjemne pôsobiacej a vyvoňanej vstupnej haly s recepciou. Všade kvety, pohovky, prútené kreslá, prírodné materiály. Usmievavá recepčná mu vysvetľuje, že kartička, ktorú vlastní, robí z neho na rok člena exkluzívneho nudistického klubu. Všetky služby, pitie má v cene. Je mierne prekvapený ale to na sebe nedá znať. S nahotou nikdy nemal problém a určite zvládne i toto podmanivé prostredie.

V šatni zhodí zo seba šaty, narýchlo sa ovlaží pod sprchou a plný dráždivého očakávania sa vydá bádať po tajomstvách exkluzivity. Hneď v prvej chodbe sa stretne s urastenou štíhlou blondínkou. Jej pevné štvorky a vyholený klin ho tak vzrušia, že dostane erekciu ako buková palica.

Žabka k nemu pricupitá a pýta sa ho hláskom zvodnej sirény: „Volal si ma?“

„Nie,“ odpovie temer rezolútne, „prečo myslíš?“ Záver vety stratil strohosť, lebo si plne uvedomoval svoj stvrdnutý penis.

„Jaj, tak ty si tu asi nový,“ pokračuje krásavica s úsmevom na zmyselných perách.  „Vieš platí tu také pravidlo, ktoré si si asi nestihol pri vstupe a v šatni naštudovať. Ak dostaneš erekciu, je to znamenie pre mňa a moje kolegyne, že sa chceš pomilovať.“

Jemne ho uchopí za vztýčenú hrdosť a nasmeruje ho k bazénu. Tam sa s ním vášnivo pomiluje. Pankrác už dávno nezažil toľko slasti.  Keď je hotový, blondínka ho nežne pobozká a diskrétne sa vzdiali. Náš hrdina pokračuje v prehliadke, až narazí na dvere do sauny. Cez okienko nakukne dnu, nikto tam nie je. Vojde dnu v nádeji, že si odpočinie a v duchu ešte raz prejde milovanie pri bazéne.

Len čo si sadne na horúce drevo, pohnú sa v ňom vetry. Uvoľnene si uprdne. V momente sa rozletia dvere a do sauny vstúpi svalnatý vyšportovaný muž.

„Volal si ma?“

„Čože? Nie, nevolal. Nemám dôvod.“

„Vieš, máme tu také pravidlo, že keď si uvoľníš plyny, tak je to pre mňa a mojich kolegov znamenie, že sa chceš milovať.“

Skôr než si Pankrác uvedomí, čo mu tento svalovec rozpráva, už je prehnutý cez horúcu lavičku a mladý muž na ňom jazdí, jak plemenný býk, ktorý bol prvýkrát pripustený.

Záverečný rev mladého muža splynie s tichou prosbou našej postavy , nech ho preboha pustí. Mladý asistent sa vytratí bleskovo, tak ako prišiel. Pankrác s uboleným zadkom  okamžite ukončí prehliadku a vráti sa na recepciu, kde nahá recepčná s úsmevom vetriacej šelmy osloví roztraseného klienta.

„Ako vám môžem pomôcť? Potrebujete niekoho zavolať, s niečím poradiť?“ Jej hlas je milý, plný zmyselného zvádzania. Na Pankráca to však neplatí.

„Vraciam členskú kartu, kód a päťsto  EUR členské si môžete nechať. Odchádzam,“ jednoducho a presvedčivo vyhŕkne z jeho vyschnutého hrdla.

„Prečo Anjelik? Prečo tak rýchlo? Veď si tu bol len pár minút. Ešte si sa ani nestihol zoznámiť so všetkými službami nášho exkluzívneho klubu?“

„Tak počúvajte vy Anjelik. Mám päťdesiat. Erekcia sa mi dostaví tak jeden krát za mesiac, aj to nie vždy. No určite prdím každých pätnásť minút, niekedy i v kratších intervaloch. Odchádzam.“

 

Voľne prerozprávaný príbeh istého Pankráca Prdivého, ktorý mi prišiel mailom.

 

obrázok voľný z Wikipedia Commons

Píšem, píšeš, píše

22.07.2016

Tak si tu píšete. Píše vlastne každý. Aj ten, čo písať nevie a písaniu nerozumie. Veď nerozumiem ani ja. Máme slobodu názoru, ktorá sa prekrýva s anarchiou, tak píšu všetci. Píše Peter, viac »

Je lepší utečenec na hranici, či utopenec v špajzi?

18.10.2015

Je lepšie byť zmätený, ako byť zmätok. Je lepšie byť špinavý, ako byť špina. Je lepšie ak ona mešká, ako keď jej mešká. Je lepšie byť s bláznami, ako byť blázon. Je lepšie byť viac »

Ďakujem, Luciano

17.10.2015

Sedím na nekonečných schodoch kamsi do neba. Tak si to asi prial Luciano. Sedím a sledujem mravcov v Central Parku. Sedím a čakám. Stojí mi to za to. Vôkol mňa ticho. Občas zabzučia výťahy. viac »

Julian Assange

Ekvádorské dokumenty potvrdzujú plány na presun Assangea do Ruska

17.10.2018 14:57

Assange vlani mal vycestovať ako diplomat do Moskvy, čomu však napokon zabránila Británia.

pellegrini

Pellegrini: Aj sociálne opatrenia bránia pádu do pásma chudoby

17.10.2018 14:43

Slovensko patrí v EÚ ku krajinám s najnižším percentom obyvateľstva, ktorí sú ohrození rizikom chudoby.

Sojuz MS-10, štart rakety, Bajkonur

Rusko obnoví štarty rakiet Sojuz zrejme na budúci týždeň

17.10.2018 14:22

Má ísť o raketu typu Sojuz-2, ktorá by mala vyniesť na obežnú dráhu vojenskú družicu.

Margrethe Vestagerová

Eurokomisárka Vestagerová: Nie som protiamerická, na všetkých sme rovnakí

17.10.2018 14:00

Miliardovými pokutami zasiahla Google, riešila neplatenie daní spoločnosti Apple, zaujíma sa o postavenie Amazonu na trhu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 171
Celková čítanosť: 402338x
Priemerná čítanosť článkov: 2353x

Autor blogu

Odkazy