Založ si blog

Exkluzívny klub

Náš hrdina, volajme ho trebárs Pankrác, dostal zhruba pred mesiacom na svojej oslave päťdesiatky od kolegov z práce obálku. Všetci sa akosi záhadne usmievali, keď obálku preberal a želali mu, nech si to členstvo užije.  

Teraz stojí pred dverami tajomného exkluzívneho klubu. V žalúdku cíti trochu zvláštne šteklivé svrbenie. ´Nie, nevrátim sa. Idem skúsiť a preskúmať , či to čo je na tabuľke pri dverách, zodpovedá skutočnosti.´

Exkluzívny N. klub pre tých, čo milujú život

Stlačí zvonček pri dverách a čaká. Milý ženský hlas ho po sekunde vyzýva, aby naťukal svoj kód z kartičky na klávesnicu pod zvončekom. Urobí, ako mu kážu a dvere do tajomna sa s jemným cvaknutím poodchýlia.

Vstupuje do príjemne pôsobiacej a vyvoňanej vstupnej haly s recepciou. Všade kvety, pohovky, prútené kreslá, prírodné materiály. Usmievavá recepčná mu vysvetľuje, že kartička, ktorú vlastní, robí z neho na rok člena exkluzívneho nudistického klubu. Všetky služby, pitie má v cene. Je mierne prekvapený ale to na sebe nedá znať. S nahotou nikdy nemal problém a určite zvládne i toto podmanivé prostredie.

V šatni zhodí zo seba šaty, narýchlo sa ovlaží pod sprchou a plný dráždivého očakávania sa vydá bádať po tajomstvách exkluzivity. Hneď v prvej chodbe sa stretne s urastenou štíhlou blondínkou. Jej pevné štvorky a vyholený klin ho tak vzrušia, že dostane erekciu ako buková palica.

Žabka k nemu pricupitá a pýta sa ho hláskom zvodnej sirény: „Volal si ma?“

„Nie,“ odpovie temer rezolútne, „prečo myslíš?“ Záver vety stratil strohosť, lebo si plne uvedomoval svoj stvrdnutý penis.

„Jaj, tak ty si tu asi nový,“ pokračuje krásavica s úsmevom na zmyselných perách.  „Vieš platí tu také pravidlo, ktoré si si asi nestihol pri vstupe a v šatni naštudovať. Ak dostaneš erekciu, je to znamenie pre mňa a moje kolegyne, že sa chceš pomilovať.“

Jemne ho uchopí za vztýčenú hrdosť a nasmeruje ho k bazénu. Tam sa s ním vášnivo pomiluje. Pankrác už dávno nezažil toľko slasti.  Keď je hotový, blondínka ho nežne pobozká a diskrétne sa vzdiali. Náš hrdina pokračuje v prehliadke, až narazí na dvere do sauny. Cez okienko nakukne dnu, nikto tam nie je. Vojde dnu v nádeji, že si odpočinie a v duchu ešte raz prejde milovanie pri bazéne.

Len čo si sadne na horúce drevo, pohnú sa v ňom vetry. Uvoľnene si uprdne. V momente sa rozletia dvere a do sauny vstúpi svalnatý vyšportovaný muž.

„Volal si ma?“

„Čože? Nie, nevolal. Nemám dôvod.“

„Vieš, máme tu také pravidlo, že keď si uvoľníš plyny, tak je to pre mňa a mojich kolegov znamenie, že sa chceš milovať.“

Skôr než si Pankrác uvedomí, čo mu tento svalovec rozpráva, už je prehnutý cez horúcu lavičku a mladý muž na ňom jazdí, jak plemenný býk, ktorý bol prvýkrát pripustený.

Záverečný rev mladého muža splynie s tichou prosbou našej postavy , nech ho preboha pustí. Mladý asistent sa vytratí bleskovo, tak ako prišiel. Pankrác s uboleným zadkom  okamžite ukončí prehliadku a vráti sa na recepciu, kde nahá recepčná s úsmevom vetriacej šelmy osloví roztraseného klienta.

„Ako vám môžem pomôcť? Potrebujete niekoho zavolať, s niečím poradiť?“ Jej hlas je milý, plný zmyselného zvádzania. Na Pankráca to však neplatí.

„Vraciam členskú kartu, kód a päťsto  EUR členské si môžete nechať. Odchádzam,“ jednoducho a presvedčivo vyhŕkne z jeho vyschnutého hrdla.

„Prečo Anjelik? Prečo tak rýchlo? Veď si tu bol len pár minút. Ešte si sa ani nestihol zoznámiť so všetkými službami nášho exkluzívneho klubu?“

„Tak počúvajte vy Anjelik. Mám päťdesiat. Erekcia sa mi dostaví tak jeden krát za mesiac, aj to nie vždy. No určite prdím každých pätnásť minút, niekedy i v kratších intervaloch. Odchádzam.“

 

Voľne prerozprávaný príbeh istého Pankráca Prdivého, ktorý mi prišiel mailom.

 

obrázok voľný z Wikipedia Commons

Čo nás skôr položí ?

26.03.2020

Som zatvorený doma. Tak mi prikázala vláda. Sledujem život za oknom. A rozmýšľam, či som nariadenia vlády nezobral moc dôsledne. Som doma, ako káže vláda. Pracovať sa mi nedá, nemôžem využívať home office, charakter mojej práce to neumožňuje. Času mám hodne, tak premýšľam. A premýšľanie je niekedy aj na príťaž. Môžete napríklad zistiť, že ľudia majú o [...]

Píšem, píšeš, píše

22.07.2016

Tak si tu píšete. Píše vlastne každý. Aj ten, čo písať nevie a písaniu nerozumie. Veď nerozumiem ani ja. Máme slobodu názoru, ktorá sa prekrýva s anarchiou, tak píšu všetci. Píše Peter, ba i Pavol a neveriaci Tomáš asi najviac. Sme obraz svojej spoločnosti. Kde každý môže mať svoj názor. Hlupák , ba aj ten bez názoru, dokonca aj ten čo si myslí, že má pravdu. [...]

Je lepší utečenec na hranici, či utopenec v špajzi?

18.10.2015

Je lepšie byť zmätený, ako byť zmätok. Je lepšie byť špinavý, ako byť špina. Je lepšie ak ona mešká, ako keď jej mešká. Je lepšie byť s bláznami, ako byť blázon. Je lepšie byť dobitý, ako byť dobytok. Je lepšie pískať si, ako byť vypískaný. Je lepšie sa vyplakať, ako byť vyplákaný. Je lepšie užiť si, ako byť využitý. Je lepšie mať pruhy na tričku, [...]

Finančná správa / FS / Kriminalisti /

Na expríslušníka daňových kriminalistov podali obžalobu. Mal si pýtať desaťtisíce eur ako úplatky

29.11.2023 15:19

Obžalobe podanej na Špecializovaný trestný súd čelia aj ďalšie dve osoby.

Pavol Ďurka

Súd dal druhýkrát za pravdu rezortu vnútra, vyšetrovateľ Ďurka zostáva mimo službu

29.11.2023 14:24

Minister vnútra po nástupe do funkcie dočasne pozbavil výkonu služby šiestich policajtov, tzv. čurillovcov.

Erdogan

Najhoršie zverstvá storočia. Erdogan označil Netanjahua za 'mäsiara Gazy'

29.11.2023 14:18

Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan v stredu obvinil izraelského premiéra Benjamina Netanjahua zo spáchania „najhorších zverstiev“ storočia.

fico, dolinková

Dary Ukrajine nekončia. Vláda súhlasila s odovzdaním sanitiek

29.11.2023 13:50

Podľa ministerky Zuzany Dolinkovej ide o pokračovanie v humanitárnej pomoci pre Ukrajinu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 172
Celková čítanosť: 548425x
Priemerná čítanosť článkov: 3189x

Autor blogu

Odkazy