Panenstvo na predaj

Monika prodává panenství! Poprvé v ČR!

Osmnáctiletá Monika draží na internetu své panenství
Už je to všade vôkol nás. Minulý týždeň v Maďarsku, tento v Čechách.  Kedy to dorazí na Slovensko? Je to pre mňa, hoci sa cítim byť liberál, nepochopiteľná vec. Kam sme až dospeli. 
Vydržala s panenstvom do svojich osemnástin, čo je v dnešnej zhýralej dobe celkom slušný výkon. Dokonca je ochotná svoju nevinnosť doložiť potvrdením od lekára. Ktovie, či jej to poisťovňa uhradí? A či je to príjem v zmysle daňových zákonov. Ak je to príjem, tak výdavky za lekára a prezervatív si môže dať do nákladov.  Zatiaľ má dvoch záujemcov, Cena cca 5000,- českých korún. Za tie peniaze sa jej veru neoplatilo tak dlho čakať. Iné jej vrstovníčky si už dávno užívajú a vyciciavajú zrelých a bohatých. A veru za iné peniaze.
Slovenské devy mali by ste sa rozhýbať, čo sme my horší ako niekde v Čechách či Maďarsku?  Ktorá bude prvá, využije moment prekvapenia na trhu. A snáď vydraží lepšiu cenu ako u susedov. Som zvedavý ako to dopadne.
Boh ochraňuj Sodomu.

Čo nás skôr položí ?

26.03.2020

Som zatvorený doma. Tak mi prikázala vláda. Sledujem život za oknom. A rozmýšľam, či som nariadenia vlády nezobral moc dôsledne. Som doma, ako káže vláda. Pracovať sa mi nedá, nemôžem využívať home office, charakter mojej práce to neumožňuje. Času mám hodne, tak premýšľam. A premýšľanie je niekedy aj na príťaž. Môžete napríklad zistiť, že ľudia majú o [...]

Píšem, píšeš, píše

22.07.2016

Tak si tu píšete. Píše vlastne každý. Aj ten, čo písať nevie a písaniu nerozumie. Veď nerozumiem ani ja. Máme slobodu názoru, ktorá sa prekrýva s anarchiou, tak píšu všetci. Píše Peter, ba i Pavol a neveriaci Tomáš asi najviac. Sme obraz svojej spoločnosti. Kde každý môže mať svoj názor. Hlupák , ba aj ten bez názoru, dokonca aj ten čo si myslí, že má pravdu. [...]

Je lepší utečenec na hranici, či utopenec v špajzi?

18.10.2015

Je lepšie byť zmätený, ako byť zmätok. Je lepšie byť špinavý, ako byť špina. Je lepšie ak ona mešká, ako keď jej mešká. Je lepšie byť s bláznami, ako byť blázon. Je lepšie byť dobitý, ako byť dobytok. Je lepšie pískať si, ako byť vypískaný. Je lepšie sa vyplakať, ako byť vyplákaný. Je lepšie užiť si, ako byť využitý. Je lepšie mať pruhy na tričku, [...]

vojna na Ukrajine

ONLINE: Bude sa ťahať vojna roky? Kyjev aj Moskva dúfajú, že sa protivník ekonomicky a spoločensky zrúti

26.10.2025 07:00

Výsledok vojny bude závisieť od toho, koho ekonomika a spoločnosť sa zrúti ako prvá – ukrajinská alebo ruská, píše The Wall Street Journal (WSJ).

Ivan Lexa, Mikuláš Černák

Rozhodovať o Černákovi či Lexovi môžu aj bez právnického vzdelania, Mário súdil biele kone. Kto sú sudcovia z ľudu?

26.10.2025 07:00

Ako sa bežný človek bez vyštudovaného práva môže stať sudcom?

balóny, Litva

Litva znovu zatvorila letisko vo Vilniuse i hranicu s Bieloruskom kvôli balónom

26.10.2025 06:35

Litva v sobotu večer znovu pozastavila prevádzku letiska v hlavnom meste Vilnius a uzavrela obidva hraničné priechody s Bieloruskom po tom, ako sa na jej územie druhý deň po sebe dostali meteorologické balóny, uviedla agentúra Reuters.

Hun Manet, Anutin Čánvirakul, Donald Trump

Lídri Kambodže a Thajska podpísali dohodu o prímerí, svedkom bol aj Trump

26.10.2025 06:22

Kambodžský premiér Hun Manet a thajský premiér Anutin Čánvirakul v malajzijskom Kuala Lumpure v nedeľu podpísali dohodu o prímerí.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 172
Celková čítanosť: 595651x
Priemerná čítanosť článkov: 3463x

Autor blogu

Odkazy